Fiyatlandırma

İşletmeniz için harika fiyatlar ve Kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Standart Plan

155 3 Aylık
  • Online İşlemler
  • Aidat Hatırlatması
  • SMS Bilgilendirmesi
  • Tüm Hizmetlerden Faydalanma
  • 3 Aylık Sınırlı Kullanım
Planı Seç

Premium Plan

620 1 Yıllık
  • Online İşlemler
  • Aidat Hatırlatması
  • SMS Bilgilendirmesi
  • Tüm Hizmetlerden Faydalanma
  • 12 Aylık Sınırsız Kullanım
Planı Seç

Üyelerimizin Yanındayız

K-3 Yetki Belgesi, Mesleki Yeterlilik Belgesi, Bilirkişi görevi gibi üyelerimizin işlerini kolaylaştırmak ve haklarını korumak için bir çok resmi kurum ve kuruluşlarla işbirliği içersindeyiz.

Menfaatiniz için İşbirliklerimiz

İhtiyaçlarımızı tedarik eden IDO, OPET gibi firmalarla anlaşarak, Üyelerimizin meşru menfaatlerini koruyacak bir çok anlaşmalar yapıyoruz.

Online Dernek Hizmeti

Teknolojinin gücü hep yanımızda diyerek, Gerek pandeminin getirdiği tedbirler gerekse de tüm ülke üyeliği bilinciyle dernek hizmetlerimiz online ortama taşıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Herhangi bir sorunuz mu var? Bize iletişim formumuzdan ulaşın, Kısa süre içinde size geri döneceğiz.

18 – 69 yaşında, K-3 belgesi olan herkes üye olabilir

1. Üye olmak isteyen kişinin K-3 yetki belgesi ve matbu bir üyelik formu veya yazılı dilekçe ile derneğe üye olmak istediğine dair müracaatı.

2. Kişinin yazılı üyelik başvurusunun derneğin evrak kayıt defterine (gelen evraka) kaydedilmesi.

3. Yönetim kurulunca karar defterine karar alınarak kişinin üyelik başvurusunun kabulü veya reddi yönünde karar alınması.

4. Üyelik başvurusunun kabulü halinde, firmanın ünvanı vergi dairesi ve vergi numarası bilgileri ile birlikte üye kayıt defterine kaydedilmesi. (Üyeliğe giriş tarihi kısmına, yönetim kurulu kararının tarih ve sayısı yazılmalıdır. Ayrıca üyeliğe kabul edilenlerin "üyelik başvuru evraklarının", ilerde doğabilecek bir uyuşmazlığa karşı bir klasörde muhafaza edilmesi gerekmektedir).

5. Firmanın üyeliğinin kabul veya reddedildiğine dair sonucun yazılı olarak bildirilmesi. Gönderilen sonuç yazısının, derneğin evrak defterine (giden evraka) kaydedilmesi.

https://kurumsal.end.org.tr/kaydol adresini ziyaret ederek Adınız, Soyadınız, Telefon Numaranızı, Üyelik başvuru formunu ve K-3 Mesleki Yetkinlik belgenizi sisteme yükleyerek kayıt olabilirsiniz.

https://kurumsal.end.org.tr/giris-yap adresini ziyaret ederek derneğimiz tarafından sizin için oluşturulan mail adresi ve şifrenizi yazarak giriş sisteme giriş yap butonuna tıklayarak giriş yapabilirisiniz.

Dernek yönetimi tarafından yapılan antlaşmalarla üyelerin ihtiyaçlarını yüksek indirim oranlarıyla daha az maliyetle tedarik edilmesini sağlamak. Bir diğer hususu gerekli kurum ve kuruluşlarla mesleki anlamda yaşanan sorunlarla ilgili temaslarda bulunarak çözüm sağlamak.

Tüzükte çıkarma düzenlenmemişse üye, ancak haklı sebeple çıkarılabilir. Bu çıkarma kararına, haklı sebep bulunmadığı ileri sürülerek itiraz edilebilir.

Üyelik için kanunda veya tüzükte aranılan nitelikleri sonradan kaybedenlerin dernek üyeliği kendiliğinden sona erer. Üyeliği sona eren veya erdirilenlere ilişkin gerekli bilgiler, üye kayıt defterindeki ilgili üye sayfalarına gerekçesiyle birlikte belirgin şekilde işlenmelidir. Hiç kimse, dernekte üye kalmaya zorlanamaz. Her üye yazılı olarak bildirmek kaydıyla, dernekten çıkma hakkına sahiptir. Ancak çıkan üye, varsa derneğe üye bulunduğu döneme ilişkin aidat borcunu ödemekle yükümlüdür.

https://kurumsal.end.org.tr/sifremi-unuttum adresini ziyaret ederek derneğimiz tarafından sizin için oluşturulan mail adresi yazarak doğrulama linki gönder butonuna tıklayın. Sonrasında E-posta adresine git linkine tıklayarak giriş yapın. Mail adresine gelen linki tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Ailemize Katılın

Teklifinizi öğrendiniz! Sorularınız mı var? Bizi Arayın

(0216) 362 36 00